| Height | 135 мм |
| Length | 90 мм |
| Width | 90 мм |
| Installation size | 80 мм |
| Operating voltage | 12-24V |
| Thread diameter | М10 |
| Amperage | 350A-2500A x 10 sec |
| Material | Copper |
| Equipment brand | Universal |
| Producing country | Turkey |
| SKU | 06-025 |
| Brand: | TSP |
Tags: DAF 629623, RENAULT TRUCKS 5010272017, battery switch 5010272017, battery switch 629623, switch 5010272017, 05DK0106, battery switch 05DK0106, switch 05DK0106, battery switch 24V, 1601265, battery switch 1601265, 1589297, battery switch 1589297, battery switch MAN, battery switch MERCEDES, battery switch DAF, battery switch SCANIA, battery switch RENAULT, battery switch IVECO, Battery switch, Battery switch 24V, Battery switch 12V, 05DK0104, ALSA 05DK0104, battery switch 05DK0104, AKSA 06-025, AKSA, AK-SA 06-025, AK-SA, HEAVY DUTY FIXED HANDLE BATTERY ISOLATOR SWITCH, HEAVY DUTY FIXED HANDLE BATTERY ISOLATOR SWITCH AK-SA, HEAVY DUTY FIXED HANDLE BATTERY ISOLATOR SWITCH AK-SA 06-025, Devre Kesici Grubu AK-SA 06-025, Devre Kesici Grubu AK-SA, Devre Kesici Grubu, Devre Kesici Grubu ALSA, METAL DEVRE KESİCİ, METAL DEVRE KESİCİ 06-025, METAL DEVRE KESİCİ AK-SA 06-025



















-3-300x300.jpg)






-2-300x300.jpg)







