| Висота | 135 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Монтажний розмір | 80 мм |
| Діаметр різьби | М10 |
| Робоча напруга | 12-24V |
| Матеріал | Мідь |
| Сила струму | 350A-2500A x 10 sec |
| Артикул | 06-025 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Марка техніки | Універсальний |
| Виробник: | TSP |
Теги вимикач маси, вимикач маси 12в, вимикач маси 24в, надійний вимикач маси, переривач маси, розмикач маси, маса на акумулятор, стоп розряд, маса на автомобіль, маса на авто, вимикач маси ссср, вимикач маси ваз, вимикач маси автомобіля, вимикач маси авто, маса автомобільна, вимикач маси в салон, вимикач маси на акумулятор, маса 24 вольта, вимикач маси на авто, відключення маси акумулятора, відключення маси акумулятора із салону, вимикач маси газель, тумблер маси, розривач маси, переривач маси акумулятора, маса на трактор, перемикач маси, реле маси, електро маса, вимикач маси 12 вольт, електронна маса для автомобіля, електронний вимикач маси, вимикач маси 24в механічний, відсікач маси, переривник маси авто, автомобільний вимикач маси, електровимикач маси, розмикач маси для авто, розмикач маси автомобіля, вимикач механічний, роз'єднувач маси, вимикач маси акб, автоматичний переривник маси, електро маса на авто, відключення маси, роз'єднувач маси автомобіля DAF 629623, RENAULT TRUCKS 5010272017, вимикач маси 5010272017, вимикач маси 629623, вимикач 5010272017, 05DK0106, вимикач маси 05DK0106, вимикач 05 1601265, вимикач маси 1601265, 1589297, вимикач маси 1589297, вимикач маси MAN, вимикач маси MANCE, Вимикач маси 05DK0104, ALSA 05DK0104, вимикач маси 05DK0104, AKSA 06-025, AKSA, AK-SA 06-025, AK-SA, HEAVY DUTY FIXED HANDLE BATTERY ISOLATOR SWITCH, HEAVY DUTY AK-SA, HEAVY DUTY FIXED HANDLE BATTERY ІSOLATOR SWITCH AK-SA 06-025, Девре Кесісі Grubu AK-SA, Девре Кесіці Грубу, Девре Кесіци KESİCİ 06-025, METAL DEVRE KESİCİ AK-SA 06-025



















-3-300x300.jpg)






-2-300x300.jpg)







