ua en ru

Про компанію

Компанія ТЕХНОСЕРВІС займається реалізацією запасних частин, витратних матеріалів і аксесуарів до автомобілів, причепів і напівпричепів європейського виробництва та СНД. Основним завданням нашого підприємства є забезпечення споживачів якісними автокомплектуючими за доступними цінами. В цьому Ви можете переконатися самі, відвідавши наш сайт www.tehnoservic.com.ua. Зручний онлайн підбір запчастин дозволить Вам вибрати потрібну запчастину самостійно, а також ознайомитися з фото і технічними характеристиками товару. Завдяки прямим зв'язкам з заводами виробниками ми пропонуємо Вам автокомпоненти за максимально низькими цінами, тим самим даючи Вам можливість істотно заощадити на ремонті та обслуговуванні техніки. І в цьому наша основна відмінність від схожих організацій. Кваліфіковані менеджери компанії ТЕХНОСЕРВІС допоможуть Вам з вибором саме того товару, в якому Ви потребуєте, заощадивши при цьому Ваш дорогоцінний час. Постійна наявність продукції, розвинена складська та транспортна логістика дозволяє здійснити оперативну доставку придбаного у нас товару в будь-який регіон України, в найкоротші терміни! Відправка товару здійснюється безпосередньо в день замовлення, або на наступний робочий день!

     Будемо дуже раді бачити Вас у числі наших нових клієнтів, тому що в нашій особі Ви отримуєте надійного постачальника автокомпонентів перевіреного часом з рядом незаперечних переваг, а саме:

  • ПДВ, виписка документів з ПДВ, а також за готівковий розрахунок;
  • постійна наявність запасних частин на складі в необхідних кількостях, що дозволяє в найкоротші терміни виконати Ваше замовлення;
  • можливість покупки на сайті компанії, тим самим ви економите свій час;
  • відправка замовлення кур'єрськими службами безпосередньо в день оформлення;
  • офіс та склад в одному місці, зручне розташування, відсутність транспортних заторів;
  • знижки постійним клієнтам та можливість відстрочки платежу;
  • бездоганна репутація, працюємо з 2000 року нашими послугами користуються понад 500 державних та комерційних структур.

Ставши нашим клієнтом, Ви отримуєте кращі ціни на ринку автозапчастин, що дасть можливість отримати значний приріст у Вашій діяльності.

Приєднуйтеся до наших нових партнерів!!

З повагою до Вас, компанія ТЕХНОСЕРВІС.