Product Code: 000007968
Availability: Not available
493.50 грн.
Price when ordering from 4 pcs. 451.20 грн.
| Length | 130 мм |
| Width | 30 мм |
| Installation size | 80 мм |
| Operating voltage | 12-24V |
| Lamp type | Neon lamp |
| Material | PC Polycarbonate |
| Number of lamps (LEDs) | 20 |
| Lamp marking | SMD 2835 |
| Producing country | Turkey |
| SKU | 04 03 07968 |
| Brand: | TSP |

-4-74x74.jpg)
-5-74x74.jpg)
-7-74x74.jpg)
-6-74x74.jpg)
-4-500x500.jpg)
-5-500x500.jpg)
-7-500x500.jpg)
-6-500x500.jpg)














