Product Code: 000007966
Availability: In Stock
465.30 грн.
Price when ordering from 4 pcs. 306.44 грн.
| Length | 130 мм |
| Width | 30 мм |
| Installation size | 80 мм |
| Operating voltage | 12-24V |
| Lamp type | LED lamp |
| Material | PC Polycarbonate |
| Number of lamps (LEDs) | 20 |
| Lamp marking | SMD 2835 |
| Producing country | Turkey |
| SKU | |
| Brand: | KIR |












-300x300.jpg)












