| Висота | 40 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Монтажний розмір | 48 мм |
| Робоча напруга | 12-24V |
| Кількість ламп (діодів LED) | 4 |
| Матеріал | PC Полікарбонат |
| Тип лампи | Лампа діодна (LED) |
| Маркування лампи | SMD 5630 |
| Тип кріплення | Стаціонарне (болтове) |
| Артикул | L0035 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Марка техніки | Універсальний |
| Виробник: | YUCEPLAST |
Ліхтар використовується для освітлення встановленого номерного знаку на транспортних засобах, тракторах, мототехніці, причепах та спецтехніці.
Якщо у Вас виникли питання, чи Вам потрібна консультація. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам:
+380 (44) 545-70-22
+38 (067)742-94-13 Viber
+38 (050)177-44-34 Viber
Теги Підсвічування номера на Богдан, Підсвічування номера червоне на Богдан, Підсвічування номера, Підсвічування номера червоне, Підсвічування номера з габаритом, Підсвічування номера з габаритним вогнем, Підсвічування номера L0035, L0035, NOKTA L0035, L0035 NOKTA, Підсвічування номер номера 24в, Підсвічування номера LED, Підсвічування номера YP-110, YUCEPLAST YP-110, WAS409W72, Підсвічування номера WAS, Підсвічування номера HORPOL, Підсвічування номера HORPOL, WAS W08-48, BAD700W, FR0212, BAD ERCELIK, LTD2834, W08-25, W08-48, W52Z-343, W53Z-344, W54-246, W71-407, W72-409, FR0213, DEP-201404, 201404, L0064 201902, 201405, 0214, 0215, FR0214, FR0215, YP-36L, YP-36R, 201002, 201308, 201001, FORMPLAS, GERAY





























