Product Code: 000005346
Availability: In Stock
383.52 грн.
Price when ordering from 4 pcs. 352.50 грн.
| Length | 160 мм |
| Width | 30 мм |
| Installation size | 70 мм |
| Operating voltage | 12-24V |
| Lamp type | LED lamp |
| Material | PC Polycarbonate |
| Number of lamps (LEDs) | 16 |
| Fastening type | Stationary (bolt) |
| Lamp marking | SMD 2835 |
| Equipment brand | Universal |
| Producing country | Turkey |
| SKU | 0112 |
| Brand: | FR |
Buy together
Tags: corner marker light, horn marker marker light, horn marker marker lamp, horn marker marker short marker, horn marker marker short marker, marker marker short two-color horn marker, marker marker short two-color horn marker, marker light marker horn marker, marker marker marker lamp horn led two-color, horn led 19cm, horn led 19cm, horn led 19cm, horn led short, horn led medium, horn led larger, trailer horn led 19cm, trailer horn led large, trailer horn led medium
You have viewed

-74x74.jpg)
-74x74.jpg)
-74x74.jpg)
-500x500.jpg)
-500x500.jpg)
-500x500.jpg)
















-300x300.jpg)
















