Каталог
Меню

Аварійні з'єднувачі металеві

 Металлические фитинги являются одними из разновидностей пневматических соединителей. Применяются для соединения, стыковки пневматических (воздушных) трубок, шлангов между собой, а также для подключения воздушнных магистралей к пневматическому оборудованию и инструментам. Изготавливаются из стали или латуни  обеспечивающих герметичное соединение трубопроводов ,стойкость к коррозии и низким температурам, долговечность эксплуатации, а также низкую стоимость. Исполняются в различных конфигурациях : прямые, угловые, тройники, разветвители,крестообразные и т.д.
   Металлические фиттинги имеют очень простой способ соединения. Для этого достаточно просто вставить трубку в фиттинг соответствующего диаметра с небольшим усилием до упора. Разъединение трубки производится также максимально просто, путем нажатия на колечко-кнопку на торцах фиттинга.
   Наша компания располагает большим ассортиментом соединителей и фурнитуры. Удобный подбор,позволит Вам быстро найти нужный соединитель. Приобрести товар ВЫ сможете оформив заявку на сайте через корзину, либо обратиться за помощью к нашим специалистам по телефонам:
                                 +380 (44) 545-70-22  +38(067) 742-94-13(Viber)  +38(050) 177-44-34
  Будем рады видеть Вас в числе наших новых клиентов!! С уважением компания ТЕХНОСЕРВИС
В обране
(5/1)
24,94грн.
Фітинг з'єднувальний прямий. Цей вид з'єднувачів застосовується для стикування...
В обране
(0/0)
26,10грн.
Фітинг з'єднувальний прямий. Цей вид з'єднувачів застосовується для стикування...
В обране
(5/1)
29,87грн.
Фітинг з'єднувальний прямий. Цей вид з'єднувачів застосовується для стикування...
В обране
(0/0)
34,51грн.
Фітинг з'єднувальний прямий. Цей вид з'єднувачів застосовується для стикування...

У сучасних вантажних автомобілях активно використовуються пневматичні гальмівні системи, які складаються з безлічі компонентів. Повітряні трубки, шланги з'єднуються між собою за допомогою спеціальних фітингів. Вони можуть застосовуватися для підключення інструментів, обладнання до повітряних магістралей. У нас легко купити з'єднувач гальмівних трубок нержавіюча сталь на найвигідніших умовах, отримавши гарантію якості та надійності обслуговування.

Специфіка якісних аварійних металевих з'єднувачів

Вони виробляються з латуні або нержавіючої сталі, які володіють оптимальними характеристиками для успішної експлуатації. Якщо купити з'єднувачі аварійні металевий від перевірених виробників, можна отримати автоматично кілька важливих переваг. Серед них можна відзначити:

  • Довговічність використання.
  • Підвищений рівень захищеності від низьких температур, корозійних процесів.
  • Простоту використання.
  • Адекватну вартість.

З'єднувачі коштують зовсім недорого, що дозволяє придбати їх без будь-якого збитку для власного бюджету. Зроблені вони за особливими стандартами, що гарантує надійність експлуатації, герметичність з'єднання трубопроводу. Аварійні з'єднувачі металеві купити не складе труднощів, якщо звернутися до нас. Інтернет-магазин пропонує великий вибір, якісні умови для клієнтів і безліч інших переваг. В асортименті можна буде знайти кутові, прямі, хрестоподібні і багато інших моделей. Всі вони відрізняються простотою з'єднання. З трубкою фітінг з'єднується швидко і надійно. Також легко в разі необхідності можна буде роз'єднати їх. Для цього на торцевій частині елемента присутня спеціальна кнопка у вигляді невеликого колечка.

Купити аварійні металеві з'єднувачі в Україні

Щоб придбати їх без зайвих проблем, доцільно вибрати надійний інтернет-магазин. На аварійні з'єднувачі металеві ціна у нас завжди найдоступніша на відповідному ринку. Також можна розраховувати на великий асортимент, докладний опис близько основних моделей. Професіонали допоможуть знайти необхідний фітінг максимально швидко і просто.

Для швидкого замовлення створені оптимальні умови. Легко порівняти різні позиції, вивчити їх параметри, вартість. Кращий з'єднувач гальмівних трубок з нержавіючої сталі кожен зможе придбати без зайвих проблем, вибравши зручний формат доставки, оплати. На всі з'єднувачі обов'язково надається гарантія якості, що стає додатковою перевагою звернення до нас.

Кошик товарів
Забули пароль?
Обране (1)