Каталог
Меню
В обране
(0/0)
8,12грн.
Кронштейн, використовується для монтажу габаритних ліхтарів на кузові авто, чи н...
В обране
(0/0)
8,12грн.
Кронштейн, використовується для монтажу габаритних ліхтарів на кузові авто, чи н...
Всього сторінок: 2

Щоб забезпечити безпеку руху транспортних засобів на дорозі дуже важливо використовувати габаритні вогні. Вони являють собою невід'ємну частину сучасних автомобілів, можуть монтуватися на бічній частині машини, на причепі. Є габаритні ліхтарі на дах та інші частини авто. Придбати їх можна завдяки нашій компанії за чесними цінами, отримавши якісну консультацію та інші переваги.

Габаритні ліхтарі для вантажівок: види та особливості

На сучасному ринку автомобільної оптики пропонується великий асортимент, який приємно дивує власників. Можна знайти під конкретні фінансові можливості та основні запити. Такі лампи позначають Причіп за умов поганої видимості, наприклад, під час дощу, снігу або туману. У нічний і денний час вони також будуть дуже корисними. Додатковою функцією стає позначення напрямку, в якому здійснюється рух транспортного засобу. Зазвичай габаритні ліхтарі для причепів виробляються з світлодіодних ламп, які володіють великою кількістю переваг для успішної експлуатації. Серед основних переваг якісних виробів від перевірених виробників можна відзначити:

  • Міцність корпусу, який захищений від різноманітних впливів ззовні.
  • Зручну форму.
  • Нормальну вартість.

Можна придбати ліхтар габаритний бічний Камаз і на багато інших різновидів автомобілів. Є безліч забарвлень, які можна підібрати під конкретні потреби. Вогні бувають жовтими, біло-червоними, біло-червоно-жовтими. Перший варіант заведено встановлювати збоку автомобіля. Другий використовується ззаду або спереду, а для третього можуть вибиратися різні місця.

Сучасні моделі мають різну форму, яка може бути круглої, прямокутної, квадратної та т.д. можна підібрати під різні можливості бюджету оптимальний варіант завдяки великому асортименту. Є моделі для вантажних і легкових транспортних засобів, які відрізняються потужністю та іншими параметрами. Окремо пропонуються вироби для причепів. Пропонуються та універсальні моделі, які підходять практично під будь-яке місце експлуатації.

Купити габаритні ліхтарі на причіп і автомобіль в Україні

Щоб придбати якісні вироби, експлуатація яких буде максимально успішною, треба звернутися в надійне місце. Наша компанія пропонує одні з найпривабливіших по всій країні умов для придбання відповідної продукції. Можна розраховувати на професійну консультацію, в результаті якої вдасться знайти ефективне рішення. Всі моделі представлені в зручному електронному каталозі, що дозволить попередньо вивчити їх характеристики, вартість, ознайомитися з умовами доставлення та оплати.

В асортименті є габаритні ліхтарі на напівпричіп, на повноцінний причіп, на різні частини автомобіля і т.д. вигідні ціни пропонуються для кожного клієнта, який до нас звернеться. Додатковою перевагою стає високоякісний сервіс, що робить придбання по-справжньому простим і приємним.

Кошик товарів
Забули пароль?
Обране (1)