Каталог
Меню
В обране
(0/0)
58грн.
Скло ліхтаря заднього МАЗ ЄВРО, КАМАЗ, Турецький аналог заводського розсіювача.&...
В обране
(0/0)
56,84грн.
Скло ліхтаря заднього причепа SCHMITZ 3 секції під лампи, Турецький аналог завод...
Всього сторінок: 2

Ліхтарі, які встановлюються ззаду гурзових авто, виконують дуже важливі функції. Вони інформують інших учасників руху щодо того, який саме маневр збирається зробити водій. Іноді дуже важливо купити задні ліхтарі високої якості, щоб підвищити рівень безпеки експлуатації. Наша компанія пропонує великий асортимент, адекватні ціни, зручне оформлення замовлення і безліч інших переваг. Завдяки їм кожен клієнт зможе отримати позитивні емоції від оформлення замовлення.

Сучасні ліхтарі задник для грузовиків і їх особливості

Вони являють собою невід'ємну частину кожної вантажівки, яка дозволяє продемонструвати заздалегідь намір повернути або зробити зупинку. Також вони позначають габарити машини. Під час заднього ходу вони також активуються. Там є кілька основних елементів, кожен з яких відповідає за певні дії.

Перед тим, як купити задній ліхтар, важливо уважно вивчити його основні характеристики. На вибір впливає марка автомобіля і деякі інші моменти. Знаходяться вони на кузові праворуч і ліворуч, а також безпосередньо на багажнику. Вони можуть з'єднуватися між собою в спеціальний блок. У більшості випадків габарити та стоп-сигнали з'єднані один з одним в єдиному блоці, що гарантує практичність експлуатації. Якісний ліхтар задній причіп робить більш безпечним. Деякі користуються причепами, на яких відсутні будь-які сигнали. Це може стати причиною виникнення аварійної ситуації на дорозі. Щоб цього уникнути, треба просто придбати якісні лампи. У поворотниках зазвичай використовуються Жовті лампи, а в стопах і габаритах заведено використовувати червоні. Для заднього ходу виділений білий колір.

Якісні задні ліхтарі на причіп купити дуже просто, як і інші різновиди освітлювальних елементів. Якщо вони будуть несправними, виникає велика кількість різноманітних незручностей. Учасникам дорожнього руху стає важко орієнтуватися, щоб розгадати маневри один одного. Тому треба своєчасно проводити заміну ліхтарів, встановлювати їх безпосередньо на автомобіль і причіп. Чим швидше буде проведена заміна, тим краще. Важливо також зробити це в перевіреному місці, щоб отримати повний набір переваг.

Купити задні ліхтарі на вантажівку в Україні

Можна оформити покупку швидко, якісно і надійно, якщо вибрати нашу компанію. Пропонується великий асортимент, в якому можна знайти додатковий ліхтар заднього ходу, моделі для причепів і всі інші різновиди. Серед основних причин, за якими варто звертатися саме до нас, варто відзначити:

 • Чудовий асортимент.
 • Сертифікована продукція, на яку надається офіційна гарантія.
 • Прийнятні ціни і т. д.

Оформлення замовлення характеризується простотою, тому що електронний каталог зрозумілий на інтуїтивному рівні. Можна отримати грамотну консультацію в зручному форматі. Ми пропонуємо тільки відомі бренди, якість яких не піддається ніяким сумнівам ні для одного з клієнтів.

За допомогою задніх ліхтарів вдається оповістити інші машини на дорозі про те, куди збирається повертати автомобіль. Також вони сигналізують про присутність машини на дорозі, зупинці і про багато інших маневрах. Тому ліхтарі задник повинні постійно перебувати в справному стані, щоб повноцінно виконувати свої основні функції. Для придбання важливо звернутися в перевірене місце, де є непоганий асортимент, доставка по всій Україні, професійні консультації та багато іншого.

Різновиди та особливості задніх ліхтарів

Це велика категорія товарів, яка підготовлена під сучасні транспортні засоби. Освітлювальні елементи в машині грають дуже важливу роль, яка дозволяє забезпечити безпеку на дорозі, створити комфортні умови для всіх учасників дорожнього руху. Серед основних різновидів можна відзначити:

 • Габарит.
 • Стопа.
 • Поворот.
 • Протитуманні і т. д.

Кожен тип виробу виконує конкретні функції, забезпечуючи повноцінну роботу транспортного засобу незалежно від його виду. Можна придбати задні протитуманні ліхтарі, які будуть добре помітні практично при будь-яких погодних умовах. Це стає їх основною перевагою. Є також і безліч інших видів, наприклад, габарити. Вони встановлюються по різних сторонах кузова, щоб можна було оцінити розміри транспортного засобу, прокласти безпечний маневр. Часто габарити з'єднані зі стопами, що підвищує рівень практичності. Але іноді вони можуть розділятися, що залежить від конкретної моделі.

Якісні задні ліхтарі на вантажівки являють собою дуже важливий елемент, без якого не обійтися. Вони зводять до мінімуму ймовірність виникнення аварійних ситуацій на дорозі. Всі основні види освітлювальних деталей такого формату можна придбати в надійному інтернет-магазині, отримавши для впевненого вибору професійну консультацію.

Не можна використовувати транспортний засіб, якщо на ньому несправні якісь ліхтарі ззаду. Це може привести до небажаних наслідків, аж до аварії. Тому потрібно уважно стежити за їх станом. Своєчасна заміна являє собою своєрідну гарантію безпечної експлуатації. Придбати можна, як задні ліхтарі на трактор, так і ліхтарі на багато інших автомобілів і причіп. Останній також потребує оснащення якісними компонентами, які допоможуть зробити його видним під час руху.

Як купити задні ліхтарі на вантажівку та інші авто?

В Україні для цього є безліч варіантів, але не кожен здатний запропонувати повний набір переваг. Тому звернення в перевірений інтернет-магазин автоматично стає ідеальним рішенням. Можна знайти там світлодіодні задні ліхтарі для вантажівок та інших транспортних засобів, розраховуючи на такі переваги:

 • Висока якість товарів.
 • Невисока вартість.
 • Швидке оформлення.
 • Оперативна доставка і т. д.

Завдяки такому обслуговуванню і асортименту кожен покупець зможе задовольнити потребу в якісних ліхтарях заднього типу для різних транспортних засобів.

 
Кошик товарів
Забули пароль?
Обране (1)