Каталог
Меню

Практично кожен транспортний засіб оснащений різноманітними роз'ємами. Вони можуть ламатися, через що потрібна заміна. У деяких випадках можна встановити додатковий виріб такого типу, щоб розширити функціональні можливості машини. Якісний роз'єм електричний автомобільний володіє широкою сферою використання. Наша компанія пропонує чесні умови для покупки, професійні консультації та доставку по всій країні.

Автомобільні електричні роз'єми: види та особливості

Вони застосовуються для подачі електричного живлення на різноманітні прилади та техніку, наприклад, на магнітолу. У виробництві можуть використовуватися різноманітні матеріали, серед яких пластик, метал. Відрізнятися вони можуть кількістю проводів та іншими характеристиками. Завдяки такому різноманіттю під конкретні потреби можна знайти ідеальне рішення. У нас це легко зробити самостійно за допомогою інтуїтивно зрозумілого каталогу, а також завдяки кваліфікованим фахівцям.

Іноді роз'єм електричний автомобільний являє собою штекер, який вставляється в прикурювач. У конструкції є центральний привід, через яких проходить струм. Є там спеціальний фіксатор, який виключає мимовільне випадання. Для підключення магнітоли використовується інший роз'єм, який володіє потрібними розмірами та іншими особливостями. Серед них можна відзначити циліндричний контакт подовженого типу, діаметр якого є невеликим. Працює він з невеликим струмом, на показники якого може впливати рівень гучності. Такі вироби бувають здвоєними або одинарними. Під час вибору треба враховувати особливості магнітоли, марку автомобіля та інші параметри. Тільки ретельний підхід дає можливість задовольнити основні потреби, зробивши правильний вибір.

Якісний роз'єм електричний купити нескладно на вигідних умовах, якщо звернутися в перевірену компанію. Ми пропонуємо комфортні умови для вибору та оформлення замовлення. Всі моделі, представлені в Електронному каталозі, володіють деякими важливими перевагами:

  • Міцність завдяки використанню у виробництві якісних матеріалів.
  • Захист від бруду, окислювальних процесів, Вили та інших подібних факторів.
  • Простота використання.

У деяких випадках треба придбати електричний роз'єм причепа або для інших подібних елементів. Зазвичай вони купуються, коли потрібно встановити нове обладнання, або зробити заміну зламаних деталей.

Купити електричні роз'єми на авто в Україні

Щоб отримати гарантію якості та доступу до великого асортименту, треба просто звернутися в перевірене місце. Спеціалізована компанія, яка займається продажем автомобільних запчастин, готова запропонувати комфортні для кожного клієнта умови. Можна знайти в асортименті електричний роз'єм для фар копа і багато інших моделей. Всі вони сертифіковані за правилами, відрізняються гідною якістю. Оформлений швидко замовлення може бути швидко доставлений в потрібний регіон по всій країні. Для оплати пропонуються зручні методи.

Кошик товарів
Забули пароль?
Обране (1)